0
0
0

Безпровідний цифровий модуль для програмування PASCO //code.Node

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Pasco
 • Код товару: PS-3231
 • Артикул: AA2086
 • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип, інтерфейс шини: Фізика, Інформатика, Програмування, Біологія, Природознавство
USB 3: 200x150x60
USB Type-C: 0,1
CVBS (композитний): Опрацювання даних //code.Node здійснюється засобами Blockly, PASCO SPARKvue або Capstone.
HDTV Formats: ISO
Доставка

Безкоштовна доставка

Прозорро

Консультація та супровід по тендерним закупівлям

Офіційно

Тільки офіційна техніка та програмне забезпечення!

Знайомство з //Code.Node

//Code.Node - це рішення кодування під ключ, яке поєднує реальні дані з датчиків, блочне програмування та відображення даних в реальному часі, щоб стимулювати обчислювальне мислення у навчанні STEM. Він включає шість інтерактивних датчиків та чотири виходи пристрою, які вимірюють фізичні величина та характеристики явищ, реагують на них за допомогою коду, створеного в програмному забезпеченні SPARKvue або Capstone.

Сучасні студенти живуть у цифровому світі, наповному датчиків та пристроїв, керованих кодом. Від автоматичних нічних світильників до екстрених гальмівних систем, датчики відіграють важливу роль у повсякденному житті. За допомогою кодування //code.Node та Blockly студенти можуть дізнатися про датчики, їх додатки та код, який ними керує. Кожна діяльність //code.Node викликає у студентів створення інтерактивної програми із зовнішніми відповідями, які виводять їх код за межі екрану в реальний світ.

//Code.Node має шість вбудованих датчиків, включаючи датчик температури, датчик руху, датчик магнітного поля, датчик звуку, датчик світла та два короткочасні вимикачі. Чотири виходи пристрою //code.Node включають динамік, світлодіодний масив 5x5 та світлодіодне світло RGB. Зручна платформа кодування Blockly використовується в програмному забезпеченні SPARKvue або Capstone для програмування того, як пристрій збирає дані та реагує на них. Студенти можуть контролювати, як входи датчика //code.Node збирають та відображають дані, а також як виходи пристрою реагують на вхідні дані датчика.

Датчики:
 • Датчик освітленості - Вимірює рівень освітленості навколишнього середовища як у приміщенні, так і на вулиці
 • Датчик магнітного поля - вимірює силу та полярність магнітів та магнітних полів.
 • Датчик руху - вимірює прискорення для визначення положення пристрою в просторі //code.Node
 • Датчик температури - Вимірює температуру навколишнього середовища всередині //code.Node
 • Датчик звуку - Вимірює рівень тиску повітря для визначення рівня навколишнього звуку
 • Короткі перемикачі - функція перемикачів увімкнення та вимкнення для запрограмованих інструкцій
Виходи пристрою:
 • Світлодіодне світло RGB - може бути запрограмоване на поєднання червоного, зеленого та синього світла різної інтенсивності для отримання будь-якого кольору
 • 5x5 LED дисплей - може підсвічувати кожне світло на різних рівнях яскравості для відображення літер, цифр та символів
 • Динамік - може бути запрограмований на створення звуку у відповідь на подразники, включаючи природні явища, дані та код
 • Текст - //code.Node сумісний з текстовими дисплеями SPARKvue та Capstone, що дозволяє студентам отримувати в реальному часі зворотній зв'язок як від програмного забезпечення, так і від пристрою //code.Node.
Сумісність з усіма датчиками PASCO

Інтеграція Blockly в SPARKvue та Capstone дозволяє керувати всіма датчиками PASCO, включаючи бездротові та PASPORT датчики, за допомогою коду. Після підключення датчика до програмного забезпечення PASCO студенти можуть використовувати Blockly для контролю збору даних та дисплеїв датчика. Входи датчика //code.Node і виходи пристрою можна використовувати окремо, разом або в поєднанні з будь-яким датчиком PASCO, що дозволяє студентам створювати складні петлі зворотного зв'язку, автоматизовані експерименти тощо.

//Code.node має кілька входів датчика та кілька вихідних сигналів.

Світлодіодну матрицю 5x5 можна запрограмувати на освітлення кожного світла на різних рівнях яскравості. Коли студенти підсвічують кілька світлодіодів, на дисплеї можуть зчитуватися літери, цифри та символи. На зображенні вище масив відображає свій класичний смайлик.


Розвиток навичок

Обчислювальне мислення та емоційне навчання

//Code.Node використовує дизайнерське мислення та пролемне навчання, щоб розвивати основи обчислювального мислення. По мірі просування учнів на уроках //code.Node їм буде запропоновано створити власні шляхи до успіху. Після створення програми код виконується за допомогою кнопки запису. Якщо отримані правильні дані або сигнал, тоді код є успішним. Якщо результат не такий, як очікувалося, студент знає, як розпочати налагодження свого коду.

Навчаючись кодувати датчики, студенти розвиватимуть емоційні навички, такі як подолання невдач завдяки наполегливості та співпраці. Проблеми з кодуванням заохочують співпрацю між студентами, оскільки деякі студенти відкривають методи роботи раніше, ніж інші. У міру того, як клас прогресує, студенти навчаться покладатися на сильні сторони один одного для створення кращих результатів. Крім того, це дозволяє викладачам слухати обговорення в класі та міркування, працюючи над пошуком рішень.

Наука про дані: усунення прогалини між програмуванням та структуруванням даних

Поки глобальний попит на науковців з даних продовжує зростати, більшість рішень для кодування з освітою не в змозі подолати розрив між програмуванням та грамотністю даних. //Code.Node інтегрує збір даних у процес програмування, забезпечуючи неперевершену платформу для розвитку ранніх основ як в обчислювальному мисленні, так і в науці даних.

Візуалізація, збір та аналіз даних за допомогою //code.Node

//Code.Node інтегрує візуалізацію даних із програмуванням за допомогою нашого програмного забезпечення, відзначеного нагородами, для збору та аналізу даних. Після успішного програмування команд датчика студенти можуть візуалізувати свої дані за допомогою відтворення в SPARKvue або Capstone. Ці дисплеї заохочують студентів практикуватися на візуалізації даних та виборі відповідних форматів графіків, одночасно розвиваючи цікавість та захоплення наукою про дані.

Після програмування інструкцій для свого пристрою та збору даних студенти можуть використовувати SPARKvue або Capstone для аналізу своїх висновків. Завдяки інструментам для базових та вдосконалених розрахунків обидві платформи добре підходять для студентів будь-якого віку. Молодші школярі можуть легко знайти мінімум, максимум та середнє значення своїх даних, тоді як старші студенти можуть використовувати розширені інструменти обчислення для своїх додатків. Проаналізувавши та інтерпретуючи свої набори даних, отримані за допомогою коду, студенти можуть використовувати свої результати для інформування майбутніх рішень щодо кодування.

//Code.Node має датчики магнітного поля, руху, світла, температури та звуку.

Зразки додатків

Програмування початкового рівня: Вимірювання ефективності лампочок

У цьому занятті студенти використовують датчик температури //code.Node для вимірювання тепла, яке випромінює лампочки, і за їхніми даними визначають, яка лампочка є найбільш ефективною. Щоб зробити цей урок вражаючим, ми закликаємо клас провести групову дискусію про лампочки, тепло і споживання енергії. Як тільки студенти зрозуміють, що ефективність лампочок різниться, вони можуть розпочати інструкції з програмування внутрішнього датчика температури //code.Node. Успішна програма генеруватиме дані про температуру в режимі реального часу при виконанні за допомогою кнопки запису. Під час контролю за виконанням свого коду студенти повинні мати можливість визначити, яка лампочка виробляє найбільше тепла. Нарешті, вони повинні мати можливість визначити, яка лампочка є найбільш енергоефективною.

Використовуйте //code.Node для порівняння енергоефективності між лампочками.

Програмування середнього рівня: Створіть пристрій-запобіжник опіку

Під час цього заняття студенти знайомляться з діаграмою, що відображає безпечні та небезпечні температури купання, а групова дискусія використовується для передачі реальних застосувань уроку. Студенти повинні мати можливість визначити, які температури води безпечні за допомогою діаграми. Далі класу пропонується запрограмувати вказівки для своїх бездротових датчиків температури та //code.Nodes для вимірювання температури води. Масив 5x5 на //code.Node запрограмований на відображення «H» (hot - гаряче), коли вода гаряча, і «C» (cold - холодна, безпечна), коли вода безпечна. Потім світлодіод RGB запрограмований відображати червоне світло, коли вода занадто гаряча, і синє світло, коли температура води безпечна. Нарешті, студенти запрограмують текстовий дисплей, який вказує, занадто гаряча чи безпечна поточна температура води. Успішні програми генеруватимуть дані про температуру в режимі реального часу, текстовий опис безпеки води та відповідні //code.Node RGB світлодіоди та сигнали масиву 5x5. Цей експеримент - цікавий, простий спосіб збудити студентів кодуванням відносин введення-виведення.

Використовуйте //code.Node, щоб створити власний пристрій проти опіку.

Програмування високого рівня: Створіть пристрій проти крадіжки

У цьому випадку студентам пропонується створити сигналізацію, яка стримує злодіїв. Хоча існують різні способи досягнення цього, наш приклад використовує акселерометр //code.Node, динамік, RGB-світлодіод, масив 5x5 та миттєві перемикачі. Студенти починають з оцінки чутливості акселерометра до різної швидкості ходьби. Вони повинні задати собі такі питання, як: наскільки швидко злодій повинен рухатися, щоб подати сигнал на акселерометр? Чи слід затримувати сигнали проти крадіжки? Як можна вмикати та вимикати таку систему безпеки?

Студенти можуть запрограмувати гучномовець //code.Node подавати сигнал тривоги, коли акселерометр досягає заданого порогу. Вони навіть можуть запрограмувати сигнал на збільшення частоти, оскільки злодій збільшує швидкість! Для подальшого стримування злодія студенти можуть запрограмувати RGB-світлодіод блимати, а масив 5x5 можна закодувати, щоб вказати стан пристрою. У стаціонарному режимі масив може відображати таке зображення, як розблокований замок або смайлик. Як тільки злодій рухається, масив 5х5 може змінитись на альтернативне зображення. Нарешті, студенти можуть запрограмувати миттєві перемикачі, які слугуватимуть кнопками ввімкнення та вимкнення сигналів проти крадіжки. Ця діяльність використовує дизайнерське мислення, співпрацю, обчислювальне мислення та навички вирішення проблем у форматі, який залучає сучасних цифрових грамотних студентів.

Комплект поставки:
 • 1x //code.Node
 • 1x зарядний кабель USB
 • Програмне забезпечення (MacOS, Windows, Android) доступне для завантаження з офіційного сайту

Теги: STEM, Інформатика, Фізика, Біологія, Природознавство, Програмування

Характеристики
Відеокарти та карти відеозахоплення
Тип, інтерфейс шини Фізика, Інформатика, Програмування, Біологія, Природознавство
Роз'єми та технології підключення
USB 3 200x150x60
USB Type-C 0,1
CVBS (композитний) Опрацювання даних //code.Node здійснюється засобами Blockly, PASCO SPARKvue або Capstone.
HDTV Formats ISO
Wi-Fi Пристрій Pasco PS-3231, кабель USB, інструкція
Bluetooth® Тайвань
IrDA Канада
Додаткова інформація
Країна походження Датчик магнітного поля, положення, освітелення, температури, звуку
Гарантія, місяців Bluetooth
Служба підтримки Android, MacOS, Windows
Додатково Micro USB
Модель USB, внутрішній акумулятор
Відеоогляд
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд PASCO

Pasco та Pasco Scientific (США)
Студентам потрібні сучасні інструменти та технології для успіху в STEM. У PASCO ми створюємо та виробляємо практичні інструменти наукової освіти та рішення для реєстрації даних з 1964 року, які відзначені нагородами в різний час та різних освітніх сферах. Завдяки нашій унікальній суміші відданості та досвіду, ми поєднуємо інноваційні, прості у використанні продукти з підтримкою наукового процесу у навчальних закладах.

Наш найперший продукт, апарат для падіння олії PASCO Millikan, поставив основу для нашої компанії: створювати інноваційні продукти, які перевершують існуючі пропозиції або є абсолютно новими на ринку. Ми постійно прагнемо досягти цієї мети, допомагаючи освітянам якомога більше розширювати свої можливості та реалізувати їх разом з нашими високоякісними приладами.

Прагнення до інновацій продовжується і сьогодні. Створюючи нові продукти, нашими першими запитаннями є "Як це допоможе вчителям та студентам?" та "Чим цей продукт відрізняється?" Наша лінія бездротових датчиків та інноваційний Smart Cart , а також наші нові інтерактивні підручники продовжують нашу традицію робити все можливе, щоб служити науковій освіті.

Детальніше: b2b-solutions.com.ua/pasco

Pasco цифрові лабораторії
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO