0
0
0

Цифровий датчик температури PASCO PS-2125

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pasco
  • Код товару: PS-2125
  • Артикул: AA2157
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка

Прозорро

Консультація та супровід по тендерним закупівлям

Офіційно

Тільки офіційна техніка та програмне забезпечення!

Про ДАТЧИК
Про ДАТЧИК

Датчик температури з нержавіючої сталі PASCO пропонує чудовий діапазон, роздільну здатність і точність. 

Він повідомляє про температуру (у ° C, ° F або K), незалежно від того, чи занурений він у рідини, утримується у повітрі або торкається твердої поверхні.

Особливості:

Відображає °C, °F і K
Міцний зонд з нержавіючої сталі з зручною рукояткою
Висока роздільна здатність (0,0025 °C) дозволяє студентам досліджувати невеликі, але значні зміни температури, спричинені хімічними реакціями, струмами конвекції та температурою шкіри в різних точках тіла
Змінні зонди - можна використовувати з зондами з нержавіючої сталі, швидкими реакціями або температурою поверхні. Перекалібровка не потрібна.br>
Експерименти та лабораторні роботи:
Проведіть загальні температурні експерименти
Виміряйте швидкі зміни температури, виявлені в ендотермічно-екзотермічних реакціях
Проведіть екологічні дослідження
Експерименти та лабораторні роботи
Склад набору
КОМЛЕКТАЦІЯ:
1x Зонд з нержавіючої сталі
2x 3х-дюймові трубки, поліуретан
Легка візуалізація даних ДЛЯ ДАТЧИКІВ
Усі дані з датчиків, в тому числі і бездротових, отримуються у програмних засобах PASCO SPARKvue або PASCO Capstone. Програмне забезпечення PASCO SPARKvue потребує однокористувацької або багатокористувацької ліцензії, та може працювати в демо-режимі. Для мобільних пристроїв та планшетів під управлінням iOS чи Android PASCO SPARKvue завантаження та користування є абсолютно безкоштовним.
PASCO SPARKvue
Шаблони досліджень та рекомендації учителям
Шаблони досліджень та рекомендації учителям
Усі навчальні комплекти постачаються з рекомендаціями вчителям по користуванню програмним засобом SPARKvue, інструкціями по його завантаженню та встановленню, 10 прикладами презентацій, електронних лабораторних робіт для SPARKvue з фізики, хімії та біології.
Реєстратор даних PASCO SPARK LXi
Реєстратор даних PASCO SPARK LXi
Ви можете скористатися готовим рішенням від PASCO - Реєстратором даних PASCO SPARK LXi - це спеціалізований планшет з 8" сенсорним дисплеєм, зі встановленим програмним забезпеченням для збору даних PASCO SPARKvue, який дозволяє працювати одночасно з 5 безпровідними датчиками, 2 провідними датчиками PASPORT та двоми зондами датчиків (температури та напруги, постачаються в комплекті).

Теги: Pasco

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд PASCO

Pasco та Pasco Scientific (США)
Студентам потрібні сучасні інструменти та технології для успіху в STEM. У PASCO ми створюємо та виробляємо практичні інструменти наукової освіти та рішення для реєстрації даних з 1964 року, які відзначені нагородами в різний час та різних освітніх сферах. Завдяки нашій унікальній суміші відданості та досвіду, ми поєднуємо інноваційні, прості у використанні продукти з підтримкою наукового процесу у навчальних закладах.

Наш найперший продукт, апарат для падіння олії PASCO Millikan, поставив основу для нашої компанії: створювати інноваційні продукти, які перевершують існуючі пропозиції або є абсолютно новими на ринку. Ми постійно прагнемо досягти цієї мети, допомагаючи освітянам якомога більше розширювати свої можливості та реалізувати їх разом з нашими високоякісними приладами.

Прагнення до інновацій продовжується і сьогодні. Створюючи нові продукти, нашими першими запитаннями є "Як це допоможе вчителям та студентам?" та "Чим цей продукт відрізняється?" Наша лінія бездротових датчиків та інноваційний Smart Cart , а також наші нові інтерактивні підручники продовжують нашу традицію робити все можливе, щоб служити науковій освіті.

Детальніше: b2b-solutions.com.ua/pasco

Pasco цифрові лабораторії
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO