0
0
0

Комплект для класу НУШ 9в1 4G

Відгуки:
(0)
  • Виробник: B2B Solutions
  • Код товару: НУШ9в1
  • Артикул: AA2535
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Панель: 65" Cobalt
Ноутбук: 15,6"
Модем : 4G
БФП: струйний БФП / лазерний принтер
Вебкамера: Logitech
Доставка

Безкоштовна доставка

Прозорро

Консультація та супровід по тендерним закупівлям

Офіційно

Тільки офіційна техніка та програмне забезпечення!

Інтерактивні комплекси на базі інтерактивного обладнання Promethean

Комплексне рішення для класу НУШ. Мультимедійний комплект поєднує в собі інтерактивну панель із сучасним комп’ютерним обладнанням, веб-камерою, принтером, роутером та іншим для комфортного проведення інтерактивних уроків в умовах відповідно до вимог НУШ. Головними помічниками для вас стануть програмне забезпечення ActivInspire та хмарний сервіс ClassFlow, які ми надаємо вам безкоштовно.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивна панель ActivPanel Cobalt

Найсучасніша інтерактивна панель Cobalt з великою діагоналлю 65 дюймів та роздільною здатністю 4K Ultra HD (3840×2160) допоможе не лише відобразити найдрібніші елементи уроку, а й зберегти його контент та навіть створити відеозапис. Високошвидкісні інтерфейси та зручна панель керування дозволить не втрачати жодної цінної хвилини уроку для НУШ.

Детальніше про панель
Ноутбук 15,6

Ноутбук – універсальне рішення для використання в навчальному процесі та керування інтерактивним комплексом в класі. Класичні характеристики ноутбуку вчителя такі як діагональ 15,6 дюйма, продуктивний процесор Pentium 6405U, 4 ГБ оперативної пам’яті та високошвидкісний накопичувач на 128 ГБ, забезпечать безтурботну роботу вчителя.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Принтер або багатофункціональний пристрій

Високоякісний принтер від світового бренду забезпечить високу якість друку та зручність під час уроку в початкових класах. З надрукованими матеріалами для навчання перед вами відкривається безмежний світ творчості, що допомагає задовольнити унікальні потреби ваших дітей. Можливо, їм потрібно попрактикуватися в написанні від руки? Просто надрукуйте для них відповідні посібники!

Wi-Fi роутер

Без якісного Wi-Fi роутера неможливо обладнати повноцінний кабінет згідно з вимогами НУШ. Для обладнання шкільних комп’ютерних класів або STEM кабінетів надзвичайно важливою є техніка: комп’ютери, ноутбуки, інтерактивні панелі або дошки. Швидкісний Wi-Fi роутер забезпечує одночасне підключення 15 користувачів без втрати швидкості передачі даних.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Безлімітний річний пакет доступу до мережі інтернет

Високошвидкісний бездротовий 4G модем та безлімітний річний пакет доступу до мережі інтернет

Високоякісна веб-камера

Високоякісна веб-камера з високою роздільною здатністю HD (1280×720) дозволяє відтворити справжню атмосферу уроку під час трансляції учням в моделі змішаного та дистанційного навчання.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Програмне забезпечення ActivInspire

ActivInspire – це програмне забезпечення для створення і проведення уроків на інтерактивних панелях. Відомий і улюблений педагогами по всьому світу, ActivInspire надає великий набір інструментів для створення і проведення динамічних уроків. Технології, створені Promethean, трансформують навчальний процес, роблять його цікавим і захоплюючим, як для учня, так і для сучасного викладача.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Програмне забезпечення ClassFlow

Розроблені вчителями для вчителів, ClassFlow є наступним поколінням доставки уроку програмного забезпечення з розширеними інструментами для спільної роботи та участі учнів. Залучіть клас в інтерактивні уроки, заходи, вікторини, доступні мільйони захоплюючих ресурсів від педагогів з усього світу. Рекомендовано для змішаного навчання та інших типів освіти. ClassFlow дає можливість хмарного проведення опитувань та повернення до пройденого матеріалу учнями на будь-якій відстані та в будь-який час

Варіанти можливого розширення комплекту
  • Високошвидкісний бездротовий 4G модем та безлімітний річний пакет доступу до мережі інтернет
  • Ноутбук – універсальне рішення для використання в навчальному процесі та керування інтерактивним комплексом в класі. Класичні характеристики ноутбуку вчителя такі як діагональ 15,6 дюйма, багатоядерний процесор, 4 ГБ оперативної пам’яті та високошвидкісний накопичувач на 128 ГБ, забезпечать безтурботну роботу вчителя.
Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Хочете внести зміни до комплекту?

У будь-якому випадку комплект для змішаного навчання для кожного навчального закладу може бути розроблений індивідуально, тому звертайтеся до нас і ми підберемо комплект, виходячи з ваших освітніх завдань і побажань.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Характеристики
Комплекти
Панель 65" Cobalt
Ноутбук 15,6"
Модем 4G
БФП струйний БФП / лазерний принтер
Вебкамера Logitech
Програмне забезпечення ActivInspire, Classflow
Кріплення Настінне кріплення
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Увага!

Характеристики, в тому числі і візуальні, можуть бути змінені виробником без попередження. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Пристрої з електронними елементами вмикати тільки при робочих температурах, вказаних у інструкції з експлуатації. Уточніть перед замовленням усі питання щодо комплектації, характеристик у наших менеджерів.

Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO