0
0
0

Комплект для НУШ “Інтерактивна дошка Promethean з проектором та ноутбуком”

Відгуки:
(0)
  • Виробник: B2B Solutions
  • Код товару: НУШ5в1
  • Артикул: AA2532
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Дошка: 78"/88"
Проектор: короткофокусний
Ноутбук: 15,6"
Програмне забезпечення: ActivInspire, Classflow
Кріплення: Настінне кріплення
Доступні варіанти
Доставка

Безкоштовна доставка

Прозорро

Консультація та супровід по тендерним закупівлям

Офіційно

Тільки офіційна техніка та програмне забезпечення!

Інтерактивні комплекси на базі інтерактивного обладнання Promethean

Комплексне рішення для оснащення навчального класу НУШ або будь-якого іншого освітнього простору. Великі діагоналі інтерактивних дошок та короткофокусний проектор являють собою збалансоване готове рішення для швидкого впровадження інтерактивної освіти в навчальний процес за програмою НУШ.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивна дошка ActivBoard 10 Touch

Інтерактивна дошка від Promethean ідеально підходить для школи. Поєднуючи велику діагональ, оптимальну ціну та відповідність до всіх сучасних вимог української освіти:

  • підтримка декількох користувачів з 10 одночасними дотиками та 2 стилусами
  • поверхня «3-в-1» для написання стилусом, пальцем чи маркером та з сухим стиранням
  • безстрокова ліцензія ActivInspire на 5 користувачів

Визнане нагородами програмне забезпечення гарантує дійсно інтерактивне навчання. Надає вчителям широкий спектр інструментів для підтримки їх щоденного процесу навчання, за доступною ціною.

Проектор і кріплення для ActivBoard

Короткофокусний проектор ― ідеальне рішення для інтерактивних дошок. Постачається в комплекті з одним із варіантів фірмових кріплень Promethean: регульованим по висоті настінним кріпленням або мобільною стійкою поєднується з інтерактивною дошкою ActivBoard Touch. При необхідності можлива комплектація проектором, що відповідає всім вашим необхідним вимогам.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Ноутбук 15,6

Ноутбук – універсальне рішення для використання в навчальному процесі та керування інтерактивним комплексом в класі. Класичні характеристики ноутбуку вчителя такі як діагональ 15,6 дюйма, продуктивний процесор Pentium 6405U, 4 ГБ оперативної пам’яті та високошвидкісний накопичувач на 128 ГБ, забезпечать безтурботну роботу вчителя.

Програмне забезпечення ActivInspire

ActivInspire – це програмне забезпечення для створення і проведення уроків на інтерактивних панелях. Відомий і улюблений педагогами по всьому світу, ActivInspire надає великий набір інструментів для створення і проведення динамічних уроків. Технології, створені Promethean, трансформують навчальний процес, роблять його цікавим і захоплюючим, як для учня, так і для сучасного викладача.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Програмне забезпечення ClassFlow

Розроблені вчителями для вчителів, ClassFlow є наступним поколінням доставки уроку програмного забезпечення з розширеними інструментами для спільної роботи та участі учнів. Залучіть клас в інтерактивні уроки, заходи, вікторини, доступні мільйони захоплюючих ресурсів від педагогів з усього світу. Рекомендовано для змішаного навчання та інших типів освіти. ClassFlow дає можливість хмарного проведення опитувань та повернення до пройденого матеріалу учнями на будь-якій відстані та в будь-який час

Хочете внести зміни до комплекту?

У будь-якому випадку комплект для змішаного навчання для кожного навчального закладу може бути розроблений індивідуально, тому звертайтеся до нас і ми підберемо комплект, виходячи з ваших освітніх завдань і побажань.

Інтерактивні комплекси Promethean для навчання
Характеристики
Комплекти
Дошка 78"/88"
Проектор короткофокусний
Ноутбук 15,6"
Програмне забезпечення ActivInspire, Classflow
Кріплення Настінне кріплення
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Увага!

Характеристики, в тому числі і візуальні, можуть бути змінені виробником без попередження. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Пристрої з електронними елементами вмикати тільки при робочих температурах, вказаних у інструкції з експлуатації. Уточніть перед замовленням усі питання щодо комплектації, характеристик у наших менеджерів.

Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO