0
0
0

IP-камера IDIS DC-B1803

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-B1803
  • Артикул: AA2305
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-B1803
DC-B1803 – нова модель корпусних 8-мегапіксельною IP-відеокамери формату 4К Ultra HD. IP-відеокамера дозволяє передавати відеопотік з дозволом 3840х2160 зі швидкістю 30 кадрів / с. Впроваджено підтримка карт пам’яті micro SDXC, що дозволяє розширити архів локальної записи до 2 Тб. Також в корпусі IP-камери є вбудований мікрофон для реалізації двосторонньої аудіо зв’язку. У даній моделі камери реалізований цифровий стабілізатор зображення, який виправляє дефекти відео при вібрації камери. Запатентована технологія DirectIP ™ дозволяє звести практично до нуля процес установки і налаштування системи, оптимізувавши взаємодія мережевого обладнання і забезпечивши ефективну роботу системи.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO