0
0
0

IP-камера IDIS DC-D3212RX-N

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-D3212RX-N
  • Артикул: AA2303
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-D3212RX-N
DC-D3212RX-N оновлена модель існуючої купольної відеокамери з фіксованим об’єктивом, на що вказує літера N в назві.
Переваги
Зберігши всі переваги, такі як робота з кодеком H.265, можливість апаратного розширення динамічного діапазону аж до 120 дБ і підтримка карт пам'яті типу SDXC об'ємом до 2 Тб в відеокамері був реалізований ряд принципових змін. Повністю перероблено пристрій корпусу відеокамери, що призвело до відчутного зменшення його габаритів, роз'єми комутації для зручності монтажу тепер розташовані всередині. Мінімальна ефективна дальність ІЧ-підсвічування збільшена до 20 м. Кут огляду по горизонталі розширено до 111 °.
DC-D3212RX-N
Ще більш довершений інструмент для побудови систем безпеки.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO