0
0
0

IP-камера IDIS DC-D4223RX

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-D4223RX
  • Артикул: AA2315
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-D4223RX
2-мегапіксельна купольна IP-відеокамера DC-D4223RX передає відео з роздільною здатністю Full HD зі швидкістю 30 кадрів / с. IP-камера оснащена варіофокальним об’єктивом з фокусною відстанню f = 2,8-12мм і інфрачервоним підсвічуванням (дальністю 30м), що дозволяє отримувати якісне відео на погано освітлених ділянках. IP-камера працює в двох режимах – DirectIP і ONVIF, в кожному режимі є можливість настройки кількох незалежних потоків і використання різних потоків на запис і моніторинг. Низький рівень споживання енергії можливе за рахунок живлення по PoE. Передбачена інтеграція IP-відеокамери з охоронними системами, використовуючи тривожний вхід / вихід. DC-D4223RX оснащена вбудованим мікрофоном.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO