0
0
0

IP-камера IDIS DC-D4233RX

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-D4233RX
  • Артикул: AA2318
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-D4233RX
2-мегапіксельна купольна IP-відеокамера DC-D4233RX передає відео з роздільною здатністю Full HD зі швидкістю 30 кадрів / с. IP-камера оснащена моторизованим об’єктивом з фокусною відстанню f = 2,8-12мм і інфрачервоним підсвічуванням (дальністю 30м), що дозволяє отримувати якісне відео на погано освітлених ділянках. IP-камера працює в двох режимах – DirectIP і ONVIF, в кожному режимі є можливість настройки кількох незалежних потоків і використання різних потоків на запис і моніторинг. Низький рівень споживання енергії можливе за рахунок харчування по PoE. Передбачена інтеграція IP-відеокамери з охоронними системами, використовуючи тривожний вхід / вихід. DC-D4233RX оснащена вбудованим мікрофоном.
Вбудована аналітика
Виявлення руху з налаштуванням чутливості для денного і нічного часу доби і розмірів об’єкта. Перетин зони контролю як у всередину, назовні, так і в обох напрямках. Злом або саботаж – виявлення факту расфокусировки об’єктива, зміни положення об’єктива, заслін сторонніми предметами. Виявлення звуку з можливістю регулювання чутливості і налаштування розкладу. Підтримується робота з тривожними входами, а так само контроль стану системи і microSD карти.
Обробка всіх подій можлива за такими сценаріями
Активацією релейного виходу. Відправлення повідомлення по email. Дистанційний виклик в програмне забезпечення. Відтворення аудіо записи на підключення до IP-відеокамери динаміки. Надсилання зображень на FTP сервер. Запис події на microSD карту. Схожі товари
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO