0
0
0

IP-камера IDIS DC-E4212WR 4мм

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-E4212WR-40
  • Артикул: AA2321
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-E4212WR
IP-відеокамера c максимальною роздільною здатністю 2 Мп відноситься до лінійки моделей compact. Незважаючи на низьку ціну відеокамера має все тими ж якістю і надійністю за які вибирають наші вироби.
 DirectIP ™ функціонал
У камері збережений звичний DirectIP ™ функціонал, реалізована підтримка кодека H.265 і IDIS Інтелектуальний Кодек.
Фокусна відстань
Фокусна відстань 4.0 мм дозволить застосовувати відеокамеру в тих випадках, коли потрібен нагляд за об’єктами, розташованими на відносно великій відстані. При цьому завдяки матриці розміром 1 / 2.9 “кут огляду по горизонталі становитиме 83 °.
DC-E4212WR
DC-E4212WR повністю сумісна з усіма іншими продуктами IDIS: відеореєстраторами та програмним забезпеченням. І стане відмінним рішенням при розгортанні бюджетної, але в тому ж час надійної системи відеоспостереження.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO