0
0
0

IP-камера IDIS DC-T3233HRX

Відгуки:
(0)
 • Виробник: IDIS
 • Код товару: DC-T3233HRX
 • Артикул: AA2324
 • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-T3233HRX
Новинка 2016 року в лінійці циліндричних цифрових відеокамер IDIS – модель DC-T3233HRX, призначена для організації відеоспостереження в вуличних умовах.
Якість камери
IP-відеокамера передає відео з роздільною здатністю Full HD, забезпечуючи високу якість і деталізацію зображень для моніторингу та аналізі подій. У новій моделі також реалізована підтримка кодека Н.265, функції апаратного WDR і управління діафрагмою P-Iris.
Кодек стиснення
Застосування кодека стиснення H.265 дозволяє заощадити місце на дисковому просторі, зберігши в 2 рази більше відеофайлів, ніж при використанні моделей IP-камер, що підтримують стандарт H.264.
Ширококутний об’єктив
Модель DC-T3233HRX оснащена ширококутним моторизованим об’єктивом (f = 3 ~ 10mm), що дозволяє отримати зображення з великим кутом огляду. Оператор має можливість може управляти камерою віддалено, змінюючи кут огляду камери, без ручного підстроювання об’єктива або переміщення камери.
Антивандальний корпус
Антивандальний корпус (IP66) надійно захищає камеру від механічних пошкоджень. Інфрачервоне підсвічування дальністю до 50м забезпечує чітке зображення при роботі камери в нічному режимі або недостатньої освітленості. Вбудований обігрівач дозволяє використовувати камеру навіть при дуже низьких температурах до -55ºС.
Переваги
Перевагою використання комплексних рішень IDIS для відеоспостереження, є швидке налаштування роботи IP-камер в системі, завдяки запатентованій технології DirectIP ™.
Вбудована аналітика
 • Виявлення руху з налаштуванням чутливості для денного і нічного часу доби і розмірів об’єкта.
 • Перетин зони контролю як у всередину, назовні, так і в обох напрямках.
 • Злом або саботаж – виявлення факту расфокусировки об’єктива, зміни положення об’єктива, заслін сторонніми предметами.
 • Виявлення звуку з можливістю регулювання чутливості і налаштування розкладу.
 • Підтримується робота з тривожними входами, а так само контроль стану системи.
Обробка всіх подій можлива за такими сценаріями
 • Активацією релейного виходу.
 • Відправлення повідомлення по email.
 • Дистанційний виклик в програмне забезпечення.
 • Відтворення аудіо записи на підключення до IP-відеокамери динаміки.
 • Надсилання зображень на FTP сервер.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO