0
0
0

IP-камера IDIS DC-T3234HRX

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-T3234HRX
  • Артикул: AA2325
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

 DC-T3234HRX
2-мегапіксельна циліндрична IP-відеокамера DC-T3234HRX відноситься до лінійки відеокамер, що володіють вбудованим датчиком PIR.
PIR
PIR (піроелектричний інфрачервоний датчик) виріб, що застосовується в професійних системах сигналізації і охорони периметра дозволяє з високим ступенем точністю, незрівнянну з програмним детектором руху, вловлювати рух тільки теплокровних об’єктів, що дозволяє уникати помилкових спрацьовувань через рухомих, але не представляють інтересу об’єктів, таких як, наприклад, гілки дерев.
Світловий прожектор
Як реакція на тривожні події можна використовувати включення вбудованого світлового прожектора, що дозволяє реалізувати рішення 3 в 1 – IP-відеокамера, датчик руху, прожектор.
Ключові технології
Крім цього, оскільки камера відноситься до серії 3XXX, в ній реалізована підтримка ряду ключових технологій. У тому числі підтримка кодека H.265 і IDIS Інтелектуальний Кодек, можливість апаратного розширення динамічного діапазону до 120 дБ, управління діафрагмою за технологією P-Iris, наявність енергозберігаючого обігрівача, який не вимагає підведення зовнішнього живлення, а також слот для установки карти пам’яті об’ємом до 128 Гб.Камера має вандалозахищена IK10 і всепогодне виконання IP66. Діапазон робочих температур становить від -40 ° c до + 55 ° С, а енергоспоживання лише 9.24 Вт.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO