0
0
0

IP-камера IDIS DC-T4233HRX

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-T4233HRX
  • Артикул: AA2330
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-T4233HRX
2-мегапіксельна купольна IP-відеокамера DC-T4233HRX передає відео з роздільною здатністю Full HD зі швидкістю 30 кадрів / с. IP-камера оснащена моторизованим об’єктивом з фокусною відстанню f = 2,8-12мм і інфрачервоним підсвічуванням (дальністю 30м).
Адаптивна передача відеоданих
В IP-відеокамери реалізована адаптивна передача відеоданих (M.A.T.) – по закінченню певного ползователей часу відсутності руху в кадрі, частота кадрів знижується з 30 кадрів / с до 5-ти або навіть до повного відключення передачі відео. При появі руху частота кадрів відновлюється. Таке рішення дозволяє істотно збільшити глибину архіву в режимі безперервного запису. Також відмінністю є використання вбудованого буферу пам’яті 60 Мб в технології Non-Linear Time Shifting recording (NTLSrec), який дозволяє зберегти архів записи в разі короткочасної втрати зв’язку з IP-відеокамерою.
Intellegent Codec
Реалізовано функціонал для оптимізації передачі даних з використанням Intellegent Codec. Додатковий функціонал з відеоаналітікой IDLA, що ліцензується окремо.
Споживання енергії
Низький рівень споживання енергії можливе за рахунок харчування по PoE. Передбачена інтеграція IP-відеокамери з охоронними системами, використовуючи тривожний вхід / вихід.
Вбудована аналітика
Виявлення руху з налаштуванням чутливості для денного і нічного часу доби і розмірів об’єкта. Перетин зони контролю як у всередину, назовні, так і в обох напрямках. Злом або саботаж – виявлення факту расфокусировки об’єктива, зміни положення об’єктива, заслін сторонніми предметами. Виявлення звуку з можливістю регулювання чутливості і налаштування розкладу. Підтримується робота з тривожними входами, а так само контроль стану системи і microSD карти. Додатковий функціонал свідеоаналітікой IDLA, що ліцензується окремо.
Обробка всіх подій можлива за такими сценаріями
Активацією релейного виходу. Відправлення повідомлення по email. Дистанційний виклик в програмне забезпечення. Відтворення аудіо записи на підключення до IP-відеокамери динаміки. Надсилання зображень на FTP сервер. Запис події на microSD карту.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO