0
0
0

IP-камера IDIS DC-V3213XJ

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-V3213XJ
  • Артикул: AA2332
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

 DC-V3213XJ
2-мегапіксельна відеокамера в модульному виконанні DC-V3213XJ є пристроєм нового типу в лінійці корпусних відеокамер. Як випливає з опису її виконання, головною відмітною особливістю стала можливість відділення відео модуля на відстань до 30 метрів, для його установки в умовах вкрай обмеженого простору, наприклад, в торговому терміналі або банкоматі. При цьому важливою перевагою є те, що модулі камери коммутируются між собою за допомогою UTP-кабелю зі стандартною Ethernet терморегулятори, що робить з’єднання надійніше, а монтаж зручніше, ніж при використанні спеціальних шлейфів.
Об’єктив камери
Відеомодуль має фіксований об’єктив з фокусною відстанню 2.5 мм і сенсор розміром 1 / 2.9 “, що забезпечує ультраширокий кут огляду по горизонталі становить 132 °, величина якого особливо багато важить для пристроїв подібного типу.
Підтримка апаратного розширення
Для роботи в складних умовах освітлення в пристрої реалізована підтримка апаратного розширення динамічного діапазону до 120 дБ
Можливість установки карт пам'яті
Можливість установки карт пам’яті типу SDXC об’ємом до 128 Гб, а також підтримка кодека H.265, IDIS Інтелектуальний кодек і технології IDIS M.A.T. дозволяє організовувати локальний архів на камері тривалістю до тижня і використовувати її в якості автономного устрою. При цьому маючи можливість віддаленого підключення до неї для перегляду прямої трансляції та архіву записи.
Порти камери
Також є аудіо вхід і аудіо вихід, а також вхід і вихід для підключення тривожних датчиків.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO