0
0
0

IP-камера IDIS DC-Y3C14WRX

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DC-Y3C14WRX
  • Артикул: AA2332
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DC-Y3C14WRX
12-ти мегапіксельна відеокамера DC-Y3C14WRX зберегла в собі всі переваги fisheye відеокамер IDIS, в тому числі надширокі можливості деварпінга на стороні камери, на стороні відеореєстратора (серія 23xx, серія 63хх) і в інтерфейсі ПО, компенсацію оптичних спотворень після експорту архіву, можливість поділу відеопотоку з 1 fisheye камери на 256 каналів, ePTZ управління за власною технологією SmartUX 2.0. Однак тепер все це доповнилося надвисокою роздільною здатністю 12 Мп з частотою 30 к / с, яке дозволить отримувати високодеталізованими зображення, цілком порівнянне з відеопотоком стандартної FullHD камери, навіть після нелінійного деварпінга і при максимальному використання цифрового масштабування.
Резолюція камери
З огляду на мультимегапіксельну резолюцію камери, в ній передбачена підтримка кодека H.265 і технології IDIS Інтелектуальний Кодек для значної економії пропускної здатності мережі і дискового простору. Тепер fisheye камера має вбудовану ІК-підсвічування, а також підтримує функцію апаратного розширення динамічного діапазону до 120 дБ.
Високоякісне зображення
Отримання високоякісного зображення, при високих характеристиках світлочутливості і відношенню сигнал / шум на рівні 52.7 дБ доступно завдяки використанню матриці розміром 1 / 1.7 “.
Енергоспоживання
Камера є всепогодної IP67 і вандалозахищена IK10, що ще більше розширює спектр її застосування. Місцем установки може бути не тільки стелю, але і стіна, і підлогу. Енергоспоживання становить всього 12.6 Вт
DC-Y3C14WRX
DC-Y3C14WRX по-справжньому робочий виріб, здатний самотужки замінити десятки стандартних відеокамер.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO