0
0
0

IP-камера IDIS TC-T4222WRX

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: TC-T4222WRX
  • Артикул: AA2337
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

TC-T4222WRX
TC-T4222WRX 2-мегапіксельна циліндрична HD-TVI відеокамера з моторизованим трансфокатором і антивандальним корпусом це надійне рішення для організації аналогової системи відеоспостереження з високою роздільною здатністю.
Технологія DirectIP
Як відомо лінійка TVI обладнання IDIS також називається DirectCX, що неспроста звучить співзвучно з іншого запатентованою технологією DirectIP, адже HD-TVI відеокамери IDIS, можуть стати компонентом єдиної системи відеоспостереження, побудованої як на аналоговому, так і на IP обладнанні. Таке безшовне об’єднання можливе завдяки повної сумісності TVI рішень з усім спектром програмного забезпечення IDIS.
Матриця камери
Говорячи про матрицю варто зауважити, що в пристрої використовується нова високочутлива матриця STARVIS, яка дозволить отримувати ясне зображення навіть у сутінках.
Інтелектуальні технології
У пристрої реалізований широкий спектр інтелектуальних технологій поліпшення відеозображення, управління якими здійснюється по коаксіальному кабелю. Швидкість електронного затвора може бути знижена до 1/30 000 c, що в 3 рази більше, ніж у IP-відеокамер і дозволить успішно здійснювати зйомку об’єктів, що рухаються. Дальність вбудованої ІЧ-підсвічування одна з найбільших в лінійці HD-TVI і становить не менше 40 м.
TC-T4222WRX
TC-T4222WRX вигідне рішення для широкого спектру завдань, яке приємно здивує як якістю зображення, так і надійністю і функціональністю.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO