0
0
0

Комутатор IDIS AL-1112

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару:
  • Артикул: AA2371
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

AL-1112 
AL-1112 DirectIP ™ комутатор тривожних датчиків це унікальний виріб, яке значно спростить розгортання комплексної системи безпеки.
Тривожні датчики
Воно дозволяє підключити до 8 тривожних датчиків, а також 4 реле. Інформація про тривожні події буде передаватися по мережі Ethernet в мережевий відеореєстратор або в програмне забезпечення IDIS Solution Suite. Далі отримана від пристрою інформація може оброблятися за сценаріями, що обирається користувачами.
Живлення пристрою
Також в пристрої передбачений вихід живлення на 5 і 12 Вольт. Світлова індикація на передній панелі пристрою дозволить відстежувати в реальному часі стан тривожних датчиків.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO