0
0
0

Комутатор IDIS DH-2328PF

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DH-2328PF
  • Артикул: AA2373
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DH-2328PF
Комутатор DH-2328PF з підтримкою PoE +, другого рівня (L2), призначений для з’єднання декількох пристроїв системи IP-відеоспостереження або декількох сегментів мережі. Комутатор рівня 2 обробляє і реєструє МАС-адреси надходять фреймів, здійснює фізичну адресацію і управління потоком даних (VLAN, мультикаст фільтрація, QoS). Наявність двох чотирьох оптичних портів uplink, дозволяє здійснити каскадне з’єднання декількох комутаторів.
Технологія DirectIP
При реалізації технології DirectIP від ​​компанії IDIS, користувач отримує можливість віддалено, через меню IP-відеореєстратора контролювати порти комутатора, що дозволяє здійснювати моніторинг поточної навантаження і проводитиме перезавантаження пристроїв по живленню.
Керування пристроєм
Комутатор DH-2328PF управляються вбудованим програмним забезпеченням, для його модернізації передбачено консольний порт, через який є можливість завантажити актуальну прошивку.
Кріплення пристрою
Мережевий комутатор можливо встановити в 19 “стійку, для цього в комплекті йде відповідний кріплення.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO