Цифрові лабораторії

Рішення для STEAM навчання та природничих наук, що визнані світом

Що таке PASCO

Комплекс PASCO - це навчальні рішення, які об'єднують набори обладнання, додаткові навчальні матеріали для учнів та вчителів. Комплексні готові рішення, які легко масштабуються та інтегруються в освітню програму. Адаптовані для персональної та групової роботи в класі, а повна діджиталізація дослідів дає можливість співпрацювати на відстані в реальному часі чи навіть у польових експериментах.

Можливості PASCO

  • Оригінальні інновації PASCO, такі як //code.Node, смарт-візок, модульні схеми та бездротовий датчик погоди з GPS
  • Зручне мультиплатформове та багатофункціональне програмне забезпечення
  • Вбудована пам’ять датчика з режимом реєстрації для тривалих експериментів
  • Сотні безкоштовних лабораторних робіт доступні для завантаження з нашої Інтернет-бібліотеки експериментів
  • Американська якість, забезпечена PASCO, у вигляді п'ятирічної гарантії

Технології датчиків

Серія бездротових датчиків, відзначених нагородами PASCO, розроблена міцною та простою у використанні. Створена, щоб допомогти викладачам передати реальні технології в руки студентів. Наші бездротові датчики мають зручну для учнів конструкцію, ручний та автоматизований збір даних, інтерактивні дисплеї та інші сучасні функції, що покращують вивчення природничих наук. Крім того, вони підключаються безпосередньо до комп’ютерів, Chromebook, планшетів, смартфонів та мобільних пристроїв, що дозволяє учням швидко збирати дані, щоб вони могли витратити більше часу на аналіз та інтерпретацію своїх результатів.

Бездротовий датчик погоди з GPS

Цей багатофункціональний прилад здійснює до 19 вимірювань та реєструє GPS-дані. Ідеально підходить для дослідження складних умов навколишнього середовища.

Бездротовий датчик руху

Цей датчик вимірює положення тіла в просторі, швидкість та прискорення об’єктів. Сенсор може обертатись на 180 °.

Бездротовий смарт-візок

Smart Cart - це динамічний візок з низьким рівнем тертям з вбудованими бездротовими датчиками, які вимірюють положення, швидкість, прискорення, силу та обертання. Складається з магнітного та гумового бамперів, силового гачка.

Бездротовий датчик CO2

Датчик допоможе зібрати дані та дослідити дихання, фотосинтез, хімічні реакції тощо у реальному часі на вашому пристрої.

Бездротовий колориметр

Цей динамічний датчик одночасно вимірює силу поглинання та пропускну силу зразка на шести різних довжинах хвиль. Одночасно є датчиком замулення для дослідження якості води.

Бездротовий датчик температури

Цей датчик є основним елементом кожного наукового класу, що значно спрощує вимірювання температури завдяки своєму невеликому розміру, довговічній батареї та реєстрації даних.

Наша лінійка постійно збільшується та зараз включає понад 30 бездротових датчиків!

Біологія, хімія, навколишнє середовище і фізика

Сенсори та датчики

Високоякісні інноваційні, відзначені нагородами, бездротові датчики є надійними та простими у використанні. Сьогодні PASCO пропонує понад 30 бездротових датчиків.

Збір та використання даних

Інтуїтивно зрозуміле ПЗ SPARKvue® працює на всіх пристроях та операційних системах, що дозволяє учням легко використовувати дані з будь-якого датчика PASCO.

Професійний розвиток та підтримка

Наше ПЗ актуальне для вчителів усіх рівнів та включає постійну їх підтримку. Ви також можете скористатися нашими навчальними відео-матеріалами.

Готові лабораторні комплекти

Набори наукових лабораторій для STEM та профільних кабінетів дозволяють організувати цікаві досліди та експерименти. Наявні комплекти лабораторій для вивчення природничих наук.

СПРОБУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Здійсніть інтеграцію технологій PASCO у свій клас завдяки нашим професійним можливостям навчання. Надішліть запит, коли ми будемо на науковій, інженерній або технологічній конференції поблизу вас або отримайте доступ до нашої колекції навчальних відео. Записуйтесь на найближчу безкоштовну презентацію цифрових лабораторій PASCO!

БІОЛОГІЯ

PASCO пропонує динамічні освітні рішення для занять з біології. Наші бездротові датчики полегшують практичне залучення учнів та допомагають їм розвивати навички аналізу даних, наданих нашими лабораторіями. Датчики легко приєднується до гаджетів учнів, комп'ютерів чи інтерактивних панелей. Використовуючи програмне забезпечення SPARKvue, датчики та лабораторні експерименти PASCO, студенти можуть глибоко досліджувати такі теми, як фотосинтез, клітинне дихання, ферментні реакції, фізіологія людини, спектрометрія тощо.

ХІМІЯ

PASCO надає викладачам хімії найповніші та інноваційні рішення для класу. Наша мета - надати викладачам доступні STEM-рішення під ключ, що поєднують універсальну сенсорну технологію та інтерактивну навчальну програму. Використовуючи програмне забезпечення SPARKvue® та наші бездротові датчики, учні можуть бачити збір та аналіз даних у реальному часі на власних пристроях. Крім того, використання наших додаткових матеріалів з хімії посилює зацікавленість учнів вдома та в класі.

ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВО

Екологічна лабораторія полегшує навчання, завдяки використанню сенсорних технологій у вашому класі природознавства або вдома. Розроблена для зручності, лабораторна станція містить понад 20 лабораторій на основі сенсорів, які охоплюють цілий ряд екологічних передових тем, а також все необхідне обладнання для практичного проведення лабораторій з можливістю збору та аналізу даних.

ФІЗИКА

Лабораторія з фізики полегшує початок використання сенсорних технологій у класі фізики або вдома. Усередині лабораторії знаходяться бездротові датчики, що використовуються для виконання 9 кінематичних, динамічних, ланцюгових лабораторних робіт. Окремо можна придбати розширення для лабораторії з фізики (EP-3580), яка включає всі бездротові датчики, що використовуються для виконання понад 20 досліджень з Посібника для лабораторних робіт з фізики.

ПРОГРАМУВАННЯ ТА STEM

Набір для кодування

Цей приголомшливий набір забезпечує все, що потрібно викладачам, щоб навчити учнів концепціям кодування та їх реальним застосуванням. Набір //code.Node включає цифровий модуль для програмування //code.Node, кейс для зберігання та додаткові користувацькі матеріали для вчителя та учнів, а також до бібліотеки навчальних відео-матеріалів.

Бездротовий цифровий модуль для програмування //code.Node - це програмований пристрій, що реагує на команди користувача і характеристики навколишнього середовища. Він оснащений датчиками та індикаторами, якими можна керувати за допомогою коду, створеного в редакторі Blockly. П'ять датчиків і три вихідних сигнали дозволяють учням програмувати, як пристрій збирає дані та реагує на них. За допомогою технології Bluetooth 4.0 датчик підключається безпосередньо до будь-якого смартфону, планшету або ПК, - а збір, відображення та аналіз даних здійснюється в ПО PASCO SPARKvue або Capstone.

SPARKvue

SPARKvue - програмне забезпечення для збору та поглибленого аналізу даних від PASCO, яке працює на будь-якій платформі (Win, Mac, Android тощо)! Інтуїтивний інтерфейс є компактним, але водночас функціональним. Зі SPARKvue студенти можуть використовувати зручний конструктор для налаштування та управління пристроями PASCO, включаючи будь-які датчики та сенсори. Проводьте лабораторні роботи з всіх природничих дисциплін в класі, використовуючи персональні гаджети учнів та великі інтерактивні панелі. Збирайте, обговорюйте та розсилайте дані учням, що навчаються на відстані, або надайте їм доступ в реальному часі. Влаштовуйте справжнє дослідження PASCO на вулиці разом з мобільними пристроями.

ЗБЕРІГАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ В КЛАСІ

Використовуйте бокси на коліщатах, шухляди для зберігання та зарядні станції, щоб зменшити організаційний час в класі та збільшити час викладання.


  • 01 НАБІР БОКСІВ | PASCO

    Рекомендовані рішення для зберігання обладнання - найкращий спосіб зберігати датчики та обладнання PASCO. Ці рухомі бокси для зберігання мають великі коліщатка з гальмами для додаткової стійкості та роблять транспортування матеріалів до класу і назад швидким та простим. Ці бокси можуть бути використані для зберігання наборів обладнання з будь-якої навчальної програми.

Контакти

Звертайтеся до нас у зручній формі, за допомогою месенджерів або телефонуйте та домовляйтеся про демонстрацію лабораторного обладнання PASCO

Адреса:

B2B-Solutions
офіційний представник PASCO в Україні
бул. Л. Українки 34, офіс 516
м. Київ, Україна

Телефони:

+38 (044) 466 65 52
+38 (067) 322 65 52
+38 (063) 646 99 27

Чекайте
Ваш лист надіслано! Дякуємо!

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Viber

Whatsapp

Telegram

Mail

Ваше ім'я:
Ми передзвонимо Вам!
Введіть Ваш номер телефону: