0
0
0

Перехідник IDIS DA-BE1101

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DA-BE1101
  • Артикул: AA2376
  • Наявність: По запиту
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DA-BE1101
Перехідник на витую пару DA-BE1101 для трасіверів DA-EC1101R/ DA-EC1101T від компанії IDIS дозволяє здійснити передачу даних і харчування PoE стандартів IEEE802.3af і IEEE802.3at при використанні кабелю UTP категорії 5 або вище і довгої лінії перевищує максимальну для передачі даних по мережі Ethernet. Пристрої працюють в парі, пристрій DA-EC1101R статутнується на боці зревера і обладнаний блоком живлення 48 В, його відповідна частина DA-EC1101T є пасивним пристроєм. Гарантована передача даних на відстань до 800 метрів. Пропускна здатність такого каналу, може дозволити передати по коаксіальному кабелю потоки з 4 IP-відеокамер, для цього буде потрібно встановлення мережевого комутатора на боці IP-відеокамер. Перехідник встановлюється на трансівер з’єднанням BNC. Витая пара повинна бути обладнана стандартним роз’ємом RJ45.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO