0
0
0

Професійний безшовний LED-дисплей LG 55VH7B-A

Відгуки:
(0)
  • Виробник: LG
  • Код товару: 55VH7B-A
  • Артикул: AA2465
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

Ультратонка рамка

Панель з шириною рамки 0,9 мм дозволить створити ефектну сучасну відео стіну, забезпечивши приголомшливий ефект від перегляду.

Рівномірна яскравість

Покращена технологія світлодіодного підсвічування LG забезпечує високу рівномірність підсвічування. Завдяки покращеній рівномірності підсвічування зображення на стиках панелей виглядає природно. Новий VH7B забезпечує високу видимість і рівномірну яскравість на всьому екрані

Широкий кут огляду

VH7B забезпечує чітке зображення навіть при створенні відеостін з висотою понад 4 дисплеїв. Це дуже зручно для масштабних інсталяцій у великих приміщеннях

Покриття антивідблиску Shine-Out

Дисплей VH7B-H прекрасно підходить для розміщення в вітрині магазину, так як перетворює сонячне проміння, забезпечуючи більш чітке зображення на сонці в порівнянні зі звичайними панелями.

Продуктивність шлейфового підключення по LAN кабелю

Послідовне підключення по LAN кабелю дозволяє виконувати команди для управління і моніторингу екранів і навіть поновлення їх прошивки.

Додаток LG C-Display Customer

У цьому додатку ви знайдете останню інформацію про товари, а також довідку, конфігуратор відео стіни, керівництво користувача і контактні дані. Apple App Storeі Google Play Store

Основні характеристики

  • Вбудована платформа webOS 2.0
  • 4х-ядерний процесор
  • Яскравість: 700кд / м²
  • Рамка: менш 2.0мм
  • SoC Based Sync-Playback
  • Відтворення без затримок
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Бренд LG

LG (Південна Корея)

Філософія LG ґрунтується на людях, щирості та дотриманні основ. Це розуміння наших клієнтів, пропозиції оптимальних рішень та нові враження завдяки невпинним інноваціям, тим самим допомагаючи нашим клієнтам жити краще.

Ми розробляли імідж нашого бренду поступово і послідовно, завжди для того, щоб слідувати вислову "Life’s Good" ("Життя - прекрасне"). Ми сучасні, але автентичні, завжди розвиваємо свою основну філософію на сучасній арені. Історія LG Electronics завжди була оточена бажанням компанії створити життя щасливіше, краще.

Компанія LG Electronics була заснована в 1958 році і з тих пір пройшла шлях у просунуту цифрову еру завдяки технологічному досвіду, набутому виробництвом багатьох побутових приладів, таких як радіо та телевізори. У 21 столітті LG Electronics представила багато нових продуктів, застосувала нові технології у вигляді мобільних пристроїв та цифрових телевізорів і продовжує зміцнювати свій статус глобальної компанії.

LG
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO