0
0
0

Професійний дисплей LG 49SE3KE

Відгуки:
(0)
  • Виробник: LG
  • Код товару: 49SE3KE
  • Артикул: AA2474
  • Наявність: Знято з виробництва
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

Просте управління контентом

Вбудований CMS і інтуїтивне домашнє меню

Серія SE3KE розширила свій UX, застосувавши домашнє меню «все-в-одному», яке одночасно відображає функції, пов'язані з вивісками, і CMS (Content Management System).

Просте управління контентом

Планування вмісту USB і клонування даних

Планування і клонування вмісту USB спрощує управління декількома дисплеями для оптимального відтворення і роботи контенту, оскільки користувачам не потрібно налаштовувати кожен екран по одному.

Режим очікування в режимі очікування

Серія SE3KE частково зберігає статус включення, контрольований мережею, в той час як екран вимкнений, що забезпечує ефективне управління живленням

Заплановане очищення екрану

Режим ISM (режим стирання зображення) дозволяє користувачам налаштовувати періоди і час, щоб оновити екран, щоб запобігти появі прилипання зображення.

18/7 Експлуатація

Серії SE3KE можуть працювати протягом 18 годин в день, що забезпечує користувачам гнучкість у розподілі і експлуатації в місцях, які відкриті протягом тривалого часу.

Відмінні можливості підключення

Широкий діапазон інтерфейсів

Завдяки своїй високій сумісності з різними інтерфейсами користувачі можуть вибирати між різними джерелами введення / виведення для оптимального відтворення і управління відтворенням

Відмінні можливості підключення

Сумісність з AV-системами управління

Серія SE3KE сертифікована Crestron Connected Ⓡдля вищого рівня сумісності з професійними AV- системами для забезпечення безшовної інтеграції та автоматизованого керування 1, що підвищує ефективність управління бізнесом.

Промисловий дизайн

Сумний логотип і вбудований динамік

Сумний логотип полегшує користувачеві розміщення вивісок. Крім того, звуки можуть відтворюватися з вбудованих динаміків, пропонуючи глядачам різні мультимедійні враження.

Промисловий дизайн

Захисне покриття

При технічному обслуговуванні продукт може часто зазнати впливу пилу і води. Конформне покриття на основний друкованої плати виключає такі обставини, захищаючи його від пилу, порошку заліза, вологості і т. Д

Основні характеристики

  • Яскравість (тип): 350 кд / м²
  • Рама: 13 мм (T / R / L), 18 мм (B)
  • Глибина: 55,5 мм
  • Інтерфейс: HDMI (2) / DVI-D / RGB / USB / RS232C / RJ45 / Аудіо / ІК
  • Вбудований динамік (10 Вт × 2)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Бренд LG

LG (Південна Корея)

Філософія LG ґрунтується на людях, щирості та дотриманні основ. Це розуміння наших клієнтів, пропозиції оптимальних рішень та нові враження завдяки невпинним інноваціям, тим самим допомагаючи нашим клієнтам жити краще.

Ми розробляли імідж нашого бренду поступово і послідовно, завжди для того, щоб слідувати вислову "Life’s Good" ("Життя - прекрасне"). Ми сучасні, але автентичні, завжди розвиваємо свою основну філософію на сучасній арені. Історія LG Electronics завжди була оточена бажанням компанії створити життя щасливіше, краще.

Компанія LG Electronics була заснована в 1958 році і з тих пір пройшла шлях у просунуту цифрову еру завдяки технологічному досвіду, набутому виробництвом багатьох побутових приладів, таких як радіо та телевізори. У 21 столітті LG Electronics представила багато нових продуктів, застосувала нові технології у вигляді мобільних пристроїв та цифрових телевізорів і продовжує зміцнювати свій статус глобальної компанії.

LG
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO