0
0
0

Що таке PASCO

Що таке PASCO

Багато років тому компанія PASCO розпочала свою діяльність, як проєкт ярмарку науки. З моменту впровадження їх першого продукту - апарату Millikan Oil Drop, PASCO переросла у науково-освітню компанію, яка повністю віддана навчанню студентів.

Сьогодні PASCO є світовим лідером у розробці технологічних рішень для практичної науки, а саме обладнення для навчальних лабораторій та СТЕМ кабінетів,  і представлений у понад  100 країнах світу.

Комплекс навчального обладнання PASCO - це навчальні рішення, які об'єднують набори обладнання для вивчення природничих наук, додаткові навчальні матеріали для вчителів та учнів,  від початкових класів до студентів.  Комплексні готові рішення, які легко масштабуються та інтегруються в освітню програму.

Адаптовані для персональної та групової роботи в класі, а повна диджиталізація дослідів дає можливість співпрацювати на відстані в реальному часі чи навіть у польових експериментах.


Чому варто обрати навчальне обладнання PASCO?

Робити досліди з біології стає цікаво!

Бездротові датчики полегшують практичне залучення учнів та допомагають їм розвивати навички аналізу даних. Лабораторні датчики PASCO легко приєднується до гаджетів учнів, комп'ютерів чи інтерактивних панелей. Використовуючи програмне забезпечення SPARKvue, датчики та лабораторні експерименти PASCO, студенти можуть глибоко досліджувати такі теми, як фотосинтез, клітинне дихання, ферментні реакції, фізіологія людини, спектрометрія тощо.


Безпечні експерименти з хімії та фізики.

Використовуючи PASCO учні зможуть зануритися у процес і відчути себе справжніми вченими! Технології PASCO з хімії та фізики дають змогу учням бачити збір та аналіз даних у реальному часі на власних пристроях. А в середині комплекту для вивчення фізики,  знаходяться бездротові датчики, що використовуються для виконання кінематичних, динамічних, ланцюгових лабораторних робіт.

Лабораторний комплекс з екології полегшує навчання, завдяки використанню сенсорних технологій у класі природознавства або вдома. Розроблена для зручності, лабораторна станція містить понад 20 лабораторій на основі сенсорів, які охоплюють цілий ряд екологічних передових тем, а також все необхідне обладнання для практичного проведення досліджень з можливістю збору та аналізу даних.


Навчити учнів мислити математично

PASCO створив приголомшливі набори для вивчення програмування, які забезпечують все, що потрібно викладачам, щоб навчити учнів концепціям програмування та написання коду.

Один із найпопулярніших продуктів - бездротовий цифровий модуль для програмування //code.Node - це програмований пристрій, що реагує на команди користувача і характеристики навколишнього середовища. Він оснащений датчиками та індикаторами, якими можна керувати за допомогою коду, створеного в редакторі Blockly. П'ять датчиків і три вихідних сигнали дозволяють учням програмувати, як пристрій збирає дані та реагує на них. За допомогою технології Bluetooth 4.0 датчик підключається безпосередньо до будь-якого смартфону, планшету або ПК, - а збір, відображення та аналіз даних здійснюється в ПЗ PASCO SPARKvue або Capstone.

Це тільки коротенький екскурс про можливості PASCO, адже компанія понад 55 років розроблює та удосконалює обладнання для закладів освіти, йдучи в ногу із часом.
Завітайте в розділ «цифрові лабораторії та кабінети» на нашому сайті, та знайомтеся ближче з інструментами для навчання майбутнього!  Або звертайтесь до наших методистів, щоб отримати практичний досвід про можливості використання найсучасніших цифрових навчальних лабораторій.

Коментарі