0
0
0

Стандартний дисплей LG 86UH5E-B

Відгуки:
(0)
  • Виробник: LG
  • Код товару: 86UH5E-B
  • Артикул: AA2511
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

Сочные цвета и высокая производительность оживляют контент1
 
 
 
 
 
 
 
 

Серія UH5E була сертифікована Crestron ConnectedⓇ як має більш високий рівень сумісності з професійними системами управління через інтерфейс AV для забезпечення безпроблемної інтеграції та автоматизованого управління, що підвищує ефективність управління бізнесом.

Висока сумісність

Сумісність з системою відеоконференц-зв'язку

Для оптимальної зустрічі в режимі відеоконференц-зв'язку UH5E сертифікував свою сумісність з Cisco Spark Room Kits, системою, яка пропонує потужний і інтегрований елемент управління1) для проведення більш розумною відеоконференції, що виключає витрати часу на налаштування якості зображення або зміна входу на вхідні дзвінки.

Ергономічний дизайн

Тонкий і акуратний зовнішній вигляд

Незважаючи на те, що серія UH5E представляє дисплей великого розміру, продукт, як і раніше має невелику глибину, що дозволяє легко встановлювати його, використовуючи менше простору. Ефект занурення досягається при збереженні елегантного виду.

Ергономічний дизайн

Від'єднуваний логотип і вбудований динамік

Від'єднуваний логотип можна встановити в альбомному або книжковому режимі, що спрощує настройку панелі користувачем. Крім того, звук можна відтворювати через вбудовані дінамікі), що надає рекламі більший ефект.

Основні характеристики

  • Яскравість (стандарт): 500 кд/м²
  • Ширина рамки: 14,3 мм (з усіх боків, Off-Bezel)
  • Глибина: 60,6 мм (без ручки і логотипу)
  • Інтерфейс: HDMI (3) / DP / DVI-D / USB 2.0 (2) / RS232C / RJ45 / аудіо / ІК
  • Вбудований динамік (10 Вт + 10 Вт)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Бренд LG

LG (Південна Корея)

Філософія LG ґрунтується на людях, щирості та дотриманні основ. Це розуміння наших клієнтів, пропозиції оптимальних рішень та нові враження завдяки невпинним інноваціям, тим самим допомагаючи нашим клієнтам жити краще.

Ми розробляли імідж нашого бренду поступово і послідовно, завжди для того, щоб слідувати вислову "Life’s Good" ("Життя - прекрасне"). Ми сучасні, але автентичні, завжди розвиваємо свою основну філософію на сучасній арені. Історія LG Electronics завжди була оточена бажанням компанії створити життя щасливіше, краще.

Компанія LG Electronics була заснована в 1958 році і з тих пір пройшла шлях у просунуту цифрову еру завдяки технологічному досвіду, набутому виробництвом багатьох побутових приладів, таких як радіо та телевізори. У 21 столітті LG Electronics представила багато нових продуктів, застосувала нові технології у вигляді мобільних пристроїв та цифрових телевізорів і продовжує зміцнювати свій статус глобальної компанії.

LG
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO