0
0
0

Стандартний дисплей LG 55UH5F-H

Відгуки:
(0)
  • Виробник: LG
  • Код товару: 55UH5F-H
  • Артикул: AA2509
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

 
 
 
 
 
 
 
 
Функция «Смарт»

Различные применения датчиков

Платформа для интеллектуальных цифровых панелей LG webOS легко поддерживает подключения к внешним датчикам, таким как GPIO, NFC/RFID, датчики температуры и т. д., через USB. Общая стоимость обслуживания снижается, так как нет необходимости приобретать дополнительное программное обеспечение или медиаплееры для создания дополнительных решений.
Совместимость с решениями для комнаты совещаний

Совместимость с системой управления через интерфейс AV

Серия UH5F была сертифицирована Crestron Connected® как имеющая более высокий уровень совместимости с профессиональными системами управления через интерфейс AV для обеспечения беспроблемной интеграции и автоматизированного управления*, что повышает эффективность управления бизнесом.
Функция «Смарт»

Совместимость с системой видеоконференц-связи

Для оптимальной встречи в режиме видеоконференц-связи серия UH5F сертифицирована на совместимость с Cisco System, которая предлагает мощный и интегрированный элемент управления* для проведения более умной видеоконференции, что исключает трату времени на настройку качества изображения или изменение входа на входящих звонках.

Основные характеристики

  • Яркость (стандарт): 500 кд/м²
  • Ширина рамки: 9,9 мм (сверху, справа, слева), 14,4 мм (снизу)
  • Глубина: 39,9 мм
  • Интерфейс: HDMI (3)/DP/DVI-D/USB 2.0/ RS232C/ RJ45/ аудио/ ИК
  • Встроенный динамик и отсоединяемый логотип
  • Установка под углом 30º
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Бренд LG

LG (Південна Корея)

Філософія LG ґрунтується на людях, щирості та дотриманні основ. Це розуміння наших клієнтів, пропозиції оптимальних рішень та нові враження завдяки невпинним інноваціям, тим самим допомагаючи нашим клієнтам жити краще.

Ми розробляли імідж нашого бренду поступово і послідовно, завжди для того, щоб слідувати вислову "Life’s Good" ("Життя - прекрасне"). Ми сучасні, але автентичні, завжди розвиваємо свою основну філософію на сучасній арені. Історія LG Electronics завжди була оточена бажанням компанії створити життя щасливіше, краще.

Компанія LG Electronics була заснована в 1958 році і з тих пір пройшла шлях у просунуту цифрову еру завдяки технологічному досвіду, набутому виробництвом багатьох побутових приладів, таких як радіо та телевізори. У 21 столітті LG Electronics представила багато нових продуктів, застосувала нові технології у вигляді мобільних пристроїв та цифрових телевізорів і продовжує зміцнювати свій статус глобальної компанії.

LG
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO