0
0
0

STEM-комплект з робототехніки PASCO «PASCObot Sense & Control Kit» ST-7840

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pasco
  • Код товару: ST-7840
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка

Прозорро

Консультація та супровід по тендерним закупівлям

Офіційно

Тільки офіційна техніка та програмне забезпечення!

Про набір PASCO
Про набір

Набір PASCObot Sense & Control Kit допомагає залучити інтерес учнів до робототехніки для глибшого вивчення науки та STEM. Цей повний набір включає PASCObot, //control.Node та аксесуари, а також інструкції для підтримкистудентів у програмуванні.

Простий у збірці та простий у програмуванні, PASCObot складається всього з шести частин, включаючи корпус PASCObot, два колеса, два крокових двигуни та перезаряджуваний //control.Node, який дозволяє студентам виконувати свій код у реальному часі або з внутрішньої пам'яті. Також в комплекті є усе необхідне для змагань з робототехніки: модуль відстеження ліній, розпізнавання кольору, визначення відстані до перешкод та їх захоплення.

За допомогою PASCObot студенти можуть вийти за рамки базових програм робототехніки, поєднуючи систему збору даних, створення графіків та аналізу PASCO в реальному часі з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом кодування, який масштабується до рівня їхніх навичок. Від програмування перших рухів бота до навігації по смугах перешкод і до змагань – немає обмежень у тому, що студенти можуть робити з PASCObot!

Експерименти та ідеї для змагань:
Переміщення PASCObot
Використання акселерометра для навігації по об’єктах
Уникнення об'єктів за допомогою далекоміра
Регулювання швидкості на схилі
Експерименти з відстеженням лінії
Навігація по складному шляху
Програмування за допомогою аксесуара захоплення
Розчищення шляхів за допомогою аксесуара для захоплення
Проект «Поєднання даних датчиків та контролю».

Експерименти та лабораторні роботи
Склад набору
Склад набору:
 1x //control.Node (PS-3232)
 1x PASCObot Body (PS-3318)
 2x Високошвидкісний кроковий двигун (PS-2976)
 1x Колеса PASCObot (PS-3319)
 1x Маленька викрутка
 1x Комплектація PASCObot
 1x Модуль відстеження лінії PASCObot (PS-3320)
 1x Модуль далекоміра PASCObot (PS-3321)
 1x Аксесуар для захоплення PASCObot (PS-3325)
 2x Сервомотор (SE-2975)
 1x PASCObot стрічка (SE-2953)
 1x Набір кольорових пластикових стаканчиків (SE-2952)
 1х Контейнер для зберігання та транспортування

Ви можете доукомплектувати наш набір іншими датчиками та елементами PASCO! На кожний додатковий елемент PASCO буде діяти знижка -10%! Зв'яжіться з нашим менеджером для отримання деталей та консультації.
Легка візуалізація даних

Усі дані з датчиків, в тому числі і бездротових, отримуються у програмних засобах PASCO SPARKvue або PASCO Capstone. Програмне забезпечення PASCO SPARKvue потребує однокористувацької або багатокористувацької ліцензії, та може працювати в демо-режимі. Для мобільних пристроїв та планшетів під управлінням iOS чи Android PASCO SPARKvue завантаження та користування є абсолютно безкоштовним.

PASCObot програмується за допомогою Blockly, коду на основі блоків, доступного в програмному забезпеченні SPARKvue і PASCO Capstone. Blockly дозволяє студентам легко опанувати основи програмування, не турбуючись про їхній синтаксис.

Blockly легко інтегрується з усіма датчиками та програмним забезпеченням PASCO, що дозволяє студентам програмувати параметри збору даних, кодувати власні дисплеї та приймати рішення на основі даних для покращення свого STEM-проекту. 

PASCO SPARKvue
//control.Node
//control.Node

Керування PASCObot здійснює модуль //control.Node, що служить мозком, забезпечуючи як живлення бота, так і зберігання коду учнів. Оснащений акселерометром, акумуляторною батареєю та кількома портами для аксесуарів, //control.Node діє як універсальний пристрій керування, що дозволяє підключатися до будь-якого датчика PASCO або проекту STEM Sense.

Технології //control.Node:

Бортовий акселерометр
Гучномовець
Порт датчика
Два канали вихідної потужності для крокових двигунів і плати вихідної потужності
Два сервопорти для сервоприводів
Акумуляторна літій-іонна батарея
Підключення Bluetooth (BLE)
Виконання програми з дротовим підключенням або без нього
USB-порт для заряджання та підключення
Завжди напоготові
Безперервна робота серії бездротових датчиків PASCO забезпечується станцією швидкої підзарядки. Компактний пристрій дозволить підтримувати датчики у робочому стані тривалий час! Комбінуйте датчики та заряджайте їх у зручний час!
Компактне та швидке заряджання датчиків Pasco
Реєстратор даних PASCO SPARK LXi
Реєстратор даних PASCO SPARK LXi
Ви можете скористатися готовим рішенням від PASCO - Реєстратором даних PASCO SPARK LXi - це спеціалізований планшет з 8" сенсорним дисплеєм, зі встановленим програмним забезпеченням для збору даних PASCO SPARKvue, який дозволяє працювати одночасно з 5 безпровідними датчиками, 2 провідними датчиками PASPORT та двоми зондами датчиків (температури та напруги, постачаються в комплекті).
Компактне та зручне зберігання
Усі елементи набору укомплектовані у фірмові контейнери для зручного зберігання та транспортування. Ви також можете керувати своїм вільним простором використовуючи контейнери PASCO та рухомі шафи PASCO
Компактне та зручне зберігання

Теги: Pasco

Відеоогляд
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд PASCO

Pasco та Pasco Scientific (США)
Студентам потрібні сучасні інструменти та технології для успіху в STEM. У PASCO ми створюємо та виробляємо практичні інструменти наукової освіти та рішення для реєстрації даних з 1964 року, які відзначені нагородами в різний час та різних освітніх сферах. Завдяки нашій унікальній суміші відданості та досвіду, ми поєднуємо інноваційні, прості у використанні продукти з підтримкою наукового процесу у навчальних закладах.

Наш найперший продукт, апарат для падіння олії PASCO Millikan, поставив основу для нашої компанії: створювати інноваційні продукти, які перевершують існуючі пропозиції або є абсолютно новими на ринку. Ми постійно прагнемо досягти цієї мети, допомагаючи освітянам якомога більше розширювати свої можливості та реалізувати їх разом з нашими високоякісними приладами.

Прагнення до інновацій продовжується і сьогодні. Створюючи нові продукти, нашими першими запитаннями є "Як це допоможе вчителям та студентам?" та "Чим цей продукт відрізняється?" Наша лінія бездротових датчиків та інноваційний Smart Cart , а також наші нові інтерактивні підручники продовжують нашу традицію робити все можливе, щоб служити науковій освіті.

Детальніше: b2b-solutions.com.ua/pasco

Pasco цифрові лабораторії
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO