0
0
0

Трасівер IDIS DA-EC1101T

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару:
  • Артикул: AA2380
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DA-EC1101T
Трасівер DA-EC1101R / DA-EC1101T від компанії IDIS дозволяє здійснити передачу даних і харчування PoE стандартів IEEE802.3af і IEEE802.3at при використанні коаксіального кабелю. Пристрої працюють в парі, пристрій DA-EC1101R уставнавлівается на стороні сревера і обладнаний блоком живлення 48 В, його відповідна частина DA-EC1101T є пасивним пристроєм. Гарантована передача даних на відстань до 800 метрів. Пропускна здатність такого каналу, може дозволити передати по коаксіальному кабелю потоки з 4 IP-відеокамер, для цього буде потрібно установка мережевого комутатора на стороні IP-відеокамер.
Використання
Таке рішення може бути корисним, при модернізації старої аналогової системи відеоспостереження та неможливості заміни кабелю на виту пару, наприклад при прихованій прокладці в будівлях що не допускають іншого методу прокладки і неможливості проведення ремонтних робіт.Коаксіальний кабель необхідно обладнати роз’ємами BNC для підключення до пристроїв DA-EC1101R і DA-EC1101T. До кабелю пред’явлені вимоги до хвилевого опору від 25 до 100 Ом.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO