0 ₴
Кошик- Огляд товару
- Відгуків (0)
- Схожі товари
Про ДАТЧИК
Датчик світла високої чутливості призначений для дослідження видимого світла від спектральних досліджень низької інтенсивності до денного світла.
Вбудована автоматична змінна передискретизація зменшує шум.
Експерименти та лабораторні роботи:
Спектрофотометрія
Інтерференційні та дифракційні картини
Виміряйте інтенсивність світла проти відстані
Інтерференційні та дифракційні картини
Виміряйте інтенсивність світла проти відстані
КОМЛЕКТАЦІЯ:
1x Подовжувальний кабель датчика PASPORT
1x Ручка датчика
1x Ручка датчика
Легка візуалізація даних ДЛЯ ДАТЧИКІВ
Усі дані з датчиків, в тому числі і бездротових, отримуються у програмних засобах PASCO SPARKvue або PASCO Capstone. Програмне забезпечення PASCO SPARKvue потребує однокористувацької або багатокористувацької ліцензії, та може працювати в демо-режимі. Для мобільних пристроїв та планшетів під управлінням iOS чи Android PASCO SPARKvue завантаження та користування є абсолютно безкоштовним.
Шаблони досліджень та рекомендації учителям
Усі навчальні комплекти постачаються з рекомендаціями вчителям по користуванню програмним засобом SPARKvue, інструкціями по його завантаженню та встановленню, 10 прикладами презентацій, електронних лабораторних робіт для SPARKvue з фізики, хімії та біології.
Реєстратор даних PASCO SPARK LXi
Ви можете скористатися готовим рішенням від PASCO - Реєстратором даних PASCO SPARK LXi - це спеціалізований планшет з 8" сенсорним дисплеєм, зі встановленим програмним забезпеченням для збору даних PASCO SPARKvue, який дозволяє працювати одночасно з 5 безпровідними датчиками, 2 провідними датчиками PASPORT та двоми зондами датчиків (температури та напруги, постачаються в комплекті).
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.