0
0
0

Подовжувач IDIS DA-LP1101R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DA-LP1101R
  • Артикул: AA2379
  • Наявність: По запиту
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DA-LP1101R
PoE-подовжувач DA-LP1101 дозволяє підключати IP-відеокамери, вилучені на відстань до 500 метрів, використовуючи тільки один PoE-подовжувач в якості передавача і один PoE-подовжувач як приймач. Також DA-LP1101 може використовуватися в якості PoE-інжектора або окремо виконувати передачу даних на відстань до 700 метрів. Зверніть увагу! Блок живлення не входить в комплект поставки і отримується окремо.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO