Інтерактивний дисплей чи дошка: що краще для шкільного класу? Leave a comment

Під час проведення презентацій, акцій незамінним обладнанням став інтерактивний дисплей. Це система, яка складається із екрану, комп’ютеру, акустики та програмного забезпечення і використовується у сфері послуг: ресторанах, музеях, салонах. Інтерактивний дисплей можна використовувати у школі. За допомогою цієї системи, навчальний процес стане яскравіше, динамічніше та різноманітніше. 

ІНТЕРАКТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ: ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ 

Використання мультимедійних пристроїв мотивує школярів до отримання знань. Гаджети – це найпростіший шлях продемонструвати дітям певний матеріал. Наочна демонстрація теорії розширює можливості педагога, дозволяє доступно пояснити складні теми.  

Особливо важливо застосовувати інтерактивну систему у початковій школі. Старшокласники більш-менш мотивовані до навчання, а шестирічні учні на фізіологічному рівні не спроможні довго концентрувати увагу, розуміти певні поняття. Крім цього, запровадження у роботу з маленькими школярами, інтерактивних технологій допоможе у вирішенні таких завдань: 

  1. Викликати інтерес до читання, математики. Використовуючи спеціальні програми, які відповідають вимогам НУШ, можна організувати цікаві завдання зі складання літер у слова. Щоб вирішити задачу чи приклад на інтерактивному дисплеї, діти наввипередки біжать до дошки і демонструють свої відповіді. 
  2. Перетворити складний навчальний процес у гру. Головне завдання початкової школи – підготувати урок у формі грі, зацікавити маленьких учнів. З дисплеєм можна провести “Я пізнаю світ” у форматі цікавої казки про комах або природу.  
  3. Економія часу. Редагувати інформацію можна в процесі демонстрування презентації, робота з дисплеєм не потребує попередньої довгочасної підготовки. 
  4. Виховання колективізму. Вирішення певних завдань може проводитись у групах, що допоможе і перевірити знання учнів, і налагодити дружні стосунки між учнями, згуртувати колектив. 

Інтерактивний дисплей допоможе перетворити одноманітні уроки у цікаву подорож до Країни Знань. 

ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА ЧИ ДИСПЛЕЙ – ЩО КРАЩЕ ДЛЯ ШКОЛИ? 

Обираючи мультимедійне обладнання для шкільного кабінету важливо з’ясувати, що вигідніше буде для облаштування вашого класу. 

Переваги є у обох варіантах. Але! Купуючи інтерактивну дошку варто пам’ятати, що до неї необхідно придбати ноутбук, проектор чи комп’ютер. Усе обладнання займає більше місця ніж дисплей, що дуже важливо в умовах невеликого кабінету. 

Робота з інтерактивним дисплеєм має такі переваги: 

  1. Можливість працювати одночасно усім дітям: одні рахують, інші – переміщують об’єкти, а хтось записує правильну відповідь. 
  2. Якісна робота з дисплеєм. Працювати з сенсорною поверхнею можна за допомогою маркеру чи просто пальцями.  

Як інтерактивний дисплей, так і дошка – сучасні мультимедійні технології, завдяки яким навчання стане цікавішим та різноманітнішим. Це першокласні інструменти, які в руках майстерного педагога допоможуть навчити та виховати покоління майбутніх геніїв! 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *