Можливості інтерактивної дошки на сучасних уроках Leave a comment

Інтерактивна дошка 

Наочна демонстрація з використанням інтерактивної дошки допомагає швидше та цікавіше пояснити складний матеріал. Інноваційні матеріали залишають одноманітні уроку у минулому. Сучасне обладнання допомагає у здобутті різноманітних цілей. Інтерактивна дошка допоможе завоювати увагу учнів, зосереджувати їх увагу.  

Якщо ви збираєтесь купувати інноваційну панель, то слід з’ясувати їх особливості та на які технічні характеристики слід звернути увагу. 

ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА: ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ 

В руках майстерного педагога, інноваційна панель стане тією чарівною палицею, яка володіє безмежною кількістю функціональних можливостей. Арсенал рекомендованих інструментів допоможе у вихованні впевнених особистостей, які мають свою думку та вміють грамотно її донести до слухача. 

Інтерактивна дошка  це не лише обладнання для візуалізації певної інформації, а панель, на якій можна вносити корективи, додавати коментарі, виділяти об’єкти та зберігати отримані результати і відправляти їх учням на пошту. Також її можна використовувати для: 

  1. Креативної подачі підготовленої теорії. 
  2. Редагування інформації у процесі її подачі. 
  3. Перенесення теорії на життєві ситуації. 
  4. Поєднання тексту із графічними фрагментами. 
  5. Розкриття творчого потенціалу кожного з учнів. 
  6. Організація колективної роботи. 
  7. Зберігання відпрацьованого матеріалу та можливість подальшого його використання на інших уроках. 

Використання інтерактивної дошки сприяє вирішенню головних виховних завдань: 

  1. Вміння взаємодії між учасниками навчального процесу. 
  2. Колективне вирішення певних питань. 
  3. Створення дружніх, чесних відносин між вчителем і учнями. 

Щодо учнів молодших класів та дошкільнят, то інноваційні технології допомагають зацікавити школярів, викликати у них інтерес до навчання. 

ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА: Чому має бути у кожному класі? 

Наявність інтерактивного обладнання полегшує роботу вчителя, але не виконує усі обов’язки педагога. Це лише інструмент, за допомогою якого можна досягти поставлених вчителем цілей. 

При купівлі інтерактивної панелі, необхідно звернути увагу на наявність певного програмного забезпечення. Зазвичай, комплект програм для молодших класів, або для середньої чи старшої школи додається до панелі та відповідає вимогам НУШ.  

Для користування обладнанням слід навчитись користуватись маркером, який є заміною комп’ютерної мишки.  При його використанні можна міняти програми, робити ілюстрації, виділяти та переміщувати об’єкти.  

Маючи інтерактивну дошку у класі, педагогу відкриваються великі можливості щодо організації цікавого уроку.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *