0
0
0

Відеодекодер IDIS DD-1216

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DD-1216
  • Артикул: AA2362
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DD-1216
16-канальний відеодекодер DD-1216 дозволяє виводити на монітори зображення з 16 IP-відеокамер, підключених до кількох IP-відеореєстраторів або безпосередньо з IP-відеокамер. Відеодекодер підтримує HD, Full HD і 3-Мп відеокамери, кодеки H.265 і H.264. Підключення моніторів до DD-1216 можливо через виходи HDMI, VGA або CVBS, в тому числі підтримуються монітори з роздільною здатністю UHD (4K), що дозволяє організувати відеоспостереження без використання комп’ютера. Відеодекодер підтримує запатентовану технологію DirectIP, яка значно спрощує його підключення і налаштування в системі. Швидкість виведення на екран до 480 кадрів / сек. забезпечує відображення картинки з усіх підключених IP-відеокамер в режимі реального часу. Низький рівень споживання енергії відеодекодера по PoE виключає необхідність використання додаткових джерел живлення.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO