0
0
0

Відеореєстратор IDIS DR-6308P-S

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DR-6308P-S
  • Артикул: AA2347
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DR-6308P-S
IP-відеореєстратор DR-6308P має всі можливості професійних NVR. Він розрахований на підключення до 8 IP-відеокамер кодеків H.265 / H.264, відрізняється високою продуктивністю (максимальна пропускна здатність – 210 Мбіт / c). Швидкість відображення відео до 240 кадрів / с і широкі функціональні можливості.
Технологія DirectIP
Запатентована технологія DirectIP дозволяє звести практично до нуля процес установки і налаштування системи, оптимізувати взаємодію мережевого обладнання та забезпечити ефективну роботу системи. Підтримка харчування всіх підключаються камер по PoE (IEEE 802.3at) виключає необхідність використання додаткових джерел харчування, а розширюване до 220 ТБ дисковий сховище з можливістю побудови масиву RAID типу 1 забезпечує більшу глибину відеоархіву високої якості. У 6300 серії IP-відеореєстраторів реалізована підтримка масиву RAID 1, що підвищує надійність збереження запису.
Переваги
Розширений функціонал реєстратора: різні режими запису, повідомлення про події, двунаправленная аудіозв’язок, тривожні входи, інтеграція з банкоматами і POS-терміналами, одночасне відтворення 8 каналів якості Full HD і 4 каналів UHD, підтримка моніторів ультрависокої чіткості 4К – все це дозволяє будувати системи відеоспостереження найвищої якості без використання додаткового обладнання і ПЗ.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO