0
0
0

Відеореєстратор IDIS DR-6316PS

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DR-6316PS
  • Артикул: AA2348
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DR-6316PS
Мережевий Full HD IP-відеореєстратор DR-6316PS для середнього та великих комплексів безпеки допомагає зменшити вартість розгортання обслуговування системи. Вбудований PoE комутатор може живити 16 IP-відеокамер спостереження, тому відпадає необхідність прокладання силових ліній. Один з інтерфейсів IP-відеореєстратора дає змогу дистанційно керувати портами комутатора безпосередньо через меню. Крім того, в комплексних рішеннях IDIS з протоколом DirectIP розпізнавання відеокамер і конфігурація системи будуть виконуватися автоматично, без складних налаштувань мережі та використання комп’ютерів / серверів.
Можливості камери
IP-відеореєстратор DR-6316PS підтримує роботу з IP-відеокамерами з кодеком H.265. Запис на загальній швидкості 480 кадр / сек і локальне відображення на моніторах Full HD і 4K (UHD). Для управління пристроєм крім традиційного способу за допомогою кнопок фронтальній панелі можна скористатися маніпулятором миша, ІК пультом або мережевий клавіатурою.
Переваги
IP-реєстратор DR-6316PS обладнаний інтерфейсами SATA для внутрішніх HDD та інтерфейсами eSATA для використання зовнішніх накопичувачів. Максимальний обсяг архівної системи може скласти до 220 Тб, забезпечена можливість побудови масиву RAID типу 1. Знайти цікавлять відеофрагменти в архіві можна за різними критеріями пошуку. Синхронне відтворення 16 каналів можливо з якістю Full HD або 4 каналів якості UHD.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO