0
0
0

Відеореєстратор IDIS DR-8364D

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DR-8364D
  • Артикул: AA2351
  • Наявність: По запиту
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DR-8364D
Новітній 64-канальний IP-відеореєстратор з найвищою продуктивністю з лінійки NVR серії 8000. Загальна пропускна здатність – 900Мбіт / с, швидкість відображення відео – до 1920 кадрів / с з якістю Full HD. DR-8364 підтримує роботу з IP-відеокамерами з кодеком H.265 і дозволом ультра високої чіткості 4К (UHD). Проста установка і настройка з DirectIP камерами, підтримка камер сторонніх виробників (Axis, Panasonic WV, 360Vision, CohuHD, Basler, Sony, ONVIF ™).
Оснащення камери
IP-відеореєстратор оснащений 2-ма портами для підключення оптоволоконної лінії зв’язку через SFP модулі, і 3-ма гігабітними портами RJ45. Дубльовані блоки живлення. Розширюване дисковий сховище до 240 ТБ, з використанням зовнішніх пристроїв IDIS DA-ES1104. NVR DR-8364 має дуже важливу функцію конфігурація RAID типу 1, 5, 10. Це дозволяє істотно підвищити надійність зберігання даних.
Гібридна робота
В IP-відеореєстратор реалізований режим гібридної роботи, при якій запис ведеться в кодеку H.265, а передача даних віддаленим клієнтам в кодеку H.264, а так само унікальна технологія IDIS двох потокової записи (DSR).
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO