0
0
0

Відеореєстратор IDIS TR-4308R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: TR-4308R
  • Артикул: AA2358
  • Наявність: По запиту
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

TR-4308R
8-канальний відеореєстратор TR-4308R є новим щаблем розвитку пристроїв DirectCX.
Технологія HD-TVI
Лінійка DirectCX заснована на технології HD-TVI, що забезпечує передачу аналогового зображення з високою роздільною здатністю по коаксіальному кабелю на відстань до 500 метрів. По єдиному кабелю також можуть передаватися і керуючі сигнали до камери.
Максимальне розширення
Дана модель реєстратора як і раніше дозволяє підключати HD-TVI, AHD, а також традиційні CVBS камери, але максимальне розширення запису зросла до 5 Мп.
Підключення моніторів
Для відображення відеокамер з мультімегапіксельним дозволом можливе підключення 4K моніторів до HDMI відеовихід. При цьому в пристрої збереглася можливість підключення тривожного монітора, для якого є аналоговий відеовихід.
Максимальний обсяг
Максимальний обсяг сховища становить 80 Тб, передбачена можливість побудови масиву RAID 1 на базі реєстратора.
TR-4308R
TR-4308R повністю сумісний з усіма програмними продуктами компанії, що дозволити об’єднувати системи відеоспостереження різного типу під єдиним управлінням.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO