0
0
0

Відеореєстратор IDIS DR-2308P

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DR-2308P
  • Артикул: AA2341
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DR-2308P
IDIS DR-2308P мережевий відеореєстратор з можливістю підключення до 8ми камер в роздільній здатності FullHD. Не дивлячись на компактність, даний відеореєстратор має високу продуктивність, завдяки покращеному чіпсету, що дозволяє йому повноцінно підтримувати кодек H.265, а також підключення 4K монітора. Розширюване до 60 Тб сховище спільно з використанням кодека H.265, а також технологій двопотокової записи і IDIS Інтелектуальний Кодек, забезпечує значну глибину архіву в FullHD вирішенні. Даний відеореєстратор має низьке енергоспоживання і вбудований комутатор PoE (IEEE 802.3at Class 4 50 Вт), що дозволяє зробити розгорнуту на його основі систему відеоспостереження ще більш компактною. Зниження витрат на покупку жорстких дисків, окремого PoE-комутатора, а також низьке сумарне енергоспоживання 70 Вт, робить цей відеореєстратор дуже економічним. Незамінний при побудові систем відеоспостереження професійного рівня на малих і середніх об’єктах.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO