0
0
0

Відеореєстратор IDIS DR-8416

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DR-8416
  • Артикул: AA2356
  • Наявність: По запиту
Оплата

Приймаємо оплату online

Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DR-8416
16-канальний 4K IP-відеореєстратор корпоративного рівня DR-8416 c підтримкою кодека H.265 дозволяє підключати до 16 мережевих відеокамер з роздільною здатністю 4K.
Можливості відеореєстратора
Даний відеореєстратор відноситься до нового покоління відеореєстраторів корпоративного рівня серії 8000. Яку відрізняє високий рівень продуктивності, підтримка технологій багаторівневої відмовостійкості і захисту безперервності записи, можливість установки до 8 HDD в корпус реєстратора і підключення 3 зовнішніх дискових сховищ, що дозволяє організувати сховище об’ємом до 240 Тб , а також наявність вбудованих SFP портів для підключення оптоволоконних ліній передач.
Підтримка RAID масивів
Крім цього, в DR-8416 реалізована підтримка RAID масивів типу 1, 5, 10 і 6, а також за наявності з’єднання з 16 тривожним входів і до 4 тривожним виходів, розташованим безпосередньо на корпусі реєстратора.
DR-8416
DR-8416 надійне рішення з широким функціоналом, яке стане незамінним помічником на об’єктах самого широкого спектра.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO