0
0
0

Відеореєстратор IDIS DR-6332PS

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DR-6332PS
  • Артикул: AA2350
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

Прозорро

Консультація та супровід по тендерним закупівлям

Офіційно

Тільки офіційна техніка та програмне забезпечення!

DR-6332PS
Мережевий IP-відеореєстратор DR-6332PS для професійних комплексів безпеки забезпечує відеоспостереження з якістю Full HD і UHD. Запис і локальне відображення камер спостереження виконуються на швидкості до 960 кадр / сек для Full HD IP-відеокамер і до 240 кадр / с для 4К IP-відеокамер. У комплексних рішеннях IDIS з протоколом DirectIP розпізнавання IP-відеокамер і конфігурація системи будуть виконуватися автоматично, без складних налаштувань мережі та використання комп’ютерів / серверів. Крім того, IP-відеореєстратор сумісний з обладнанням інших виробників.
Переваги
При використанні IP-відеореєстратора DR-6332PS можна зменшити вартість розгортання системи і обійтися без прокладання силових ліній до точок установки камер спостереження. Вбудований PoE комутатор може живити по мережі Ethernet 16 IP-відеокамер. Один з інтерфейсів IP-відеореєстратора дає можливість дистанційно керувати портами комутатора безпосередньо через меню NVR.IP-відеореєстратор DR-6332PS надає можливість нарощування обсягу архівної системи до 220 Тб, підтримує RAID 1. Він оснащений інтерфейсами SATA для установки внутрішніх жорстких дисків і шлейфами eSATA для підключення зовнішніх накопичувачів. Знайти цікавлять відеофрагменти в архіві можна за різними критеріями пошуку. Синхронне відтворення 16 каналів можливо з якістю Full HD і 4 каналів з якістю UHD. Для управління пристроєм крім традиційного способу за допомогою кнопок фронтальній панелі можна скористатися маніпулятором миша, ІК пультом або мережевий клавіатурою.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO