0
0
0

Зовнішній накопичувач IDIS DA-ES1104

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IDIS
  • Код товару: DA-ES1104
  • Артикул: AA2374
  • Наявність: По запиту
Доставка

Безкоштовна доставка, монтаж та налаштування

DA-ES1104
eSATA сховище DA-ES1104 від компанії IDIS дозволяє збільшити глибину архіву записи. В IP-відеореєстратор є порти eSATA, для підключення таких пристроїв, кількість портів залежить від моделі IP-відеореєстратора. Підтримуються жорсткі диски об’ємом до 10 Тб.
Налаштування типу RAID
Налаштування типу RAID проводиться за допомогою dip-перемикачів на задній панелі, а його ініціалізація проводиться натисненням однієї кнопки настройки.
Кріплення пристрою
Мережевий комутатор можливо встановити в 19 “стійку, для цього в комплекті йде відповідний кріплення.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Про бренд IDIS

IDIS (Південна Корея)

IDIS - це глобальна охоронна компанія, яка розробляє та виробляє рішення спостереження для широкого кола комерційних та державних ринків. Як найбільший виробник відеоспостереження в Південній Кореї, штаб-квартира та виробничі потужності якого розташовані недалеко від Сеула, IDIS працює в 50 країнах та понад 100 стратегічних партнерів.

IDIS - провідний світовий постачальник рішень для цифрового спостереження, у якому встановлено понад два мільйони реєстраторів у всьому світі та понад 16,5 мільйонів камер, що використовують технологію IDIS. Повне рішення спостереження IDIS відповідає потребам все більш вимогливого ландшафту безпеки.

IDIS забезпечує переваги наскрізного, найякіснішого рішення для повного спостереження та забезпечує інновації, зручні в користуванні, гнучкі, масштабовані та здатні задовольнити будь-які потреби у спостереженні - все з неперевершеною продуктивністю, якістю та низьким загальним обсягом вартості.

IDIS засоби безпеки
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO
Promethean OPS-M3 на базі процесора Intel Core I5 10 покоління - новий подих в швидкодію
Детальніше
Новинка 2021 року! Promethean OPS-M3 з Windows 10 PRO